O nas

FAJERWERKI TO NASZA PASJA!

To hasło towarzyszy nam od samego początku działalności.
Dzięki determinacji i zaangażowaniu jesteśmy czołową firmą pirotechniczną w Polsce.

od 1994 roku

 
Korsarz - zespół
 
 

Firma Korsarz to ponad ćwierć wieku doświadczenia w branży pirotechnicznej. Corocznie wykonujemy ponad sto realizacji. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych festiwali, polskich i zagranicznych. Najcenniejsze dla nas trofea, to te przywiezione z Ustki oraz Ełku, odpowiednio za zajęcie pierwszego miejsca na Lech Fire Festival, i Grand Prix festiwalu Ogień i Woda.
Od 2018 roku wraz z partnerami - NAKAJA ART oraz PIROMAX PRO tworzymy największą grupę pirotechniczną w Polsce, zaspokajając pełny łańcuch dostaw – od produkcji i importu z Chin do finalnego klienta oraz realizacji pokazów pirotechnicznych.

Każdy z naszych pracowników to pasjonat pirotechniki, posiadający kwalifikacje Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce. Posiadamy wymaganą prawem polskim Koncesję MSWiA na obrót materiałami wybuchowymi oraz Pozwolenie Wojewody Małopolskiego na wykonywanie pokazów pirotechnicznych.

Kwalifikacje każdego z naszych pracowników, oraz użycie najnowocześniejszego dostępnego na światowym rynku sprzętu gwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkich organizowanych przez nas pokazów, objętych dodatkowo polisą ubezpieczeniową na milion złotych.

 
parallax background

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

WYBIERZ PROFESJONALIZM I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Tu nie ma miejsca na powtórki - zagwarantuj sobie udany pokaz!

KONTAKT
Galeria zdjęć z przygotowań do widowisk i pokazów

ZOBACZ JAK PRZYGOTOWUJEMY POKAZY